8.SINIF TEOG İNGİLİZCE - İNGİLİZCE DENEME - İNGİLİZCE TEST - Moonlight MOS İNGİLİZCE

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2.Ünite Kazanımları
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2
2.Ünite Kazanımları

• Describing the frequency of actions
• Expressing likes and dislikes
• Expressing preferences
• Making simple inquiries
• Stating personal opinions
Allah razı olsun.. Emeğinize sağlık..
Emeğinize sağlık
hocam yeni siteniz hayırlı olsun. güzel paylaşımlarınızı burada da bekliyoruz.
önümüzdeki yılın kitabı değişti mi? içeriği yayınlandı mı bakanlık sitesinde?
Hocam sitenize hoşgeldiniz. gelecek yılın kitabı değişti. basımda
müfredat değişkliği iyi olmuş özellikle 10 ünite olayı çok iyi. çünkü 16. ünite işle işle bitmiyor envai çeşit kazanım var her ünitede. türkçe dersinde bir dönemde 3-4 konu varken ingilizceyi niye bu kadar zorlu yaparlar anlamış değilim. inşallah kitap içeriği öğrenci seviyelerine uygun , günlük hayatta kullanılan doğru düzgün textlerle hazırlanıp uzun yıllar kullanılacak bir kitap yazmışlardır, böylece her sene birbirini tutmayan kaynak kitap kargaşasından kurtulmuş olalım.
(09-05-2015, Saat: 00:21)bydogan20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hocam yeni siteniz hayırlı olsun. güzel paylaşımlarınızı burada da bekliyoruz.
önümüzdeki yılın kitabı değişti mi? içeriği yayınlandı mı bakanlık sitesinde?

Ters köşelere çalışmak lazım . Artık ters köşe olmamak adına  bu yıl erken hazırlanıp 1-0 önde başlamamız lazım. bu yüzden bu platformu kurduk
Arkadaşlar EKSEN yayınlarının şuanda basımı tamamlanan 2 tane kaynağı var sanırım.. ben biraz araştırdım.. Denizli'de kitabevine bu hafta itibariyle ulaşır demişlerdi.. Birisi etkinlik kitabı diğeri de coursebook gibi birşeydi sanırım.. bölge temsilciliklerinden bilgi alabilirsiniz.. ben bu hafta sonu itibariyle alıp çalışmaya başlamayı planlanıyorum..
Konu dağılımına bakılırsa likes dislikes and preferences ayrıca da simple present tense adveerbs of frequency olarak gördüm ben. Konular daha da basitleştirilmemiş mi sizce?
(15-05-2015, Saat: 21:45)ttoygar Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Konu dağılımına bakılırsa likes dislikes and preferences ayrıca da simple present tense adveerbs of frequency olarak gördüm ben. Konular daha da basitleştirilmemiş mi sizce?

basit sanki . ancak kazanımlar hep bizi ters köşe yaptı. kitap çok kısa bir süre sonra elime geçecek . bakalım. 
Sayfalar: 1 2