Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 4.59/5 - 17 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.Ünite Özeti
ellerine sağlık hocam, Thanks a lot...
Ara
Çok kapsamlı ve gayet başarılı. Emeğinize sağlık. Yalnız, kafama takılan bir nokta var.Ünite friendship temalı fakat iyi/kötü karakter özellikleri üzerine doğru dürüst kelime almamış. Önceki yıllarda detaylı olarak işliyorduk. Ayrıca bu kelimeleri de vermeli miyiz? Sizin de notlarınızda yer almamış. Kafama takıldı. Teşekkürler.
Ara
(04-09-2015, Saat: 23:31)TeogHoca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MODERATÖR ARKADAŞLARIMIN EMEKLERİNE ve ÇABALARINA İTHAFEN "MODERATORS' NOTES ADI ALTINDA 1.ÜNİTE ÖZETİNİ PAYLAŞIYORUM. ARKADAŞLARIMIN PAYLAŞIMLARINI DERLEYİP 1.ÜNİTENİN HEPSİNE KAPSAYACAK ŞEKİLDE HAZIRLAMAYA ÇALIŞTIM. EKSİK KONU VARSA LÜTFEN PAYLAŞIR MISINIZ  EN AZINDA EKLEME YAPIP BİR DAHA YÜKLERİZ

TÜM EKİBİMİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER
"we aren't the best, but experienced..."

teşekkürler elinize sağlık
Ara
(21-09-2015, Saat: 14:08)gulsahbilge Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok kapsamlı ve gayet başarılı. Emeğinize sağlık. Yalnız, kafama takılan bir nokta var.Ünite friendship temalı fakat iyi/kötü karakter özellikleri üzerine doğru dürüst kelime almamış. Önceki yıllarda detaylı olarak işliyorduk. Ayrıca bu kelimeleri de vermeli miyiz? Sizin de notlarınızda yer almamış. Kafama takıldı. Teşekkürler.

Hocam bu yıl ki kazanımlar farklı.
Kazanım merkezli düşünüyoruz.
Örneğin geçen yıl "Describing personal qualities" vardı. burada dediğiniz kişilik özelliklerini anlatan kelimeler verilebilirdi ancak bu yıl ki 1.Ünite kazanımlarımız ;
• Accepting and refusing
• Apologizing
• Giving explanations/reasons
• Making simple inquiries
• Telling the time, days and dates

Teşekkürler

Ara
elinize sağlık çok kapsamlı sağlam bi çalışma olmuş.
Ara
(22-09-2015, Saat: 01:29)bydogan20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: elinize sağlık çok kapsamlı sağlam bi çalışma olmuş.

teşekkürler kardeşim
elimizden geldiği kadar faydalı olmaya çalışıyoruz
Golden deneme bitti. Özetlerle pek fazla ilgilenemedik. Sağ olsun Speksoy Hocam çok güzel çalışmalarla bu açığımızı fazlasıyla kapatıyor. 
1.Üniteye ekleyeceğim önemli gördüğüm bir kaç detay var. ilerleyen günlerde paylaşırız inşallah

Ara
Çok güzel bir çalışma hocam, sizin ve diğer hocalarımızın ellerine sağlık. Beni sitenize yönlendiren de bu güzel çalışma oldu, hayırlı olsun diyorum. Herkese başarılı bir eğitim öğretim yılı dilerim.
Ara
(22-09-2015, Saat: 05:08)Gelebicin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir çalışma hocam, sizin ve diğer hocalarımızın ellerine sağlık. Beni sitenize yönlendiren de bu güzel çalışma oldu, hayırlı olsun diyorum. Herkese başarılı bir eğitim öğretim yılı dilerim.

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM. KENDİ SİTENİZE HOŞGELDİNİZ

Ara
excellent Smileellerinize sağlık
Ara
emeğinize sağlık

emeğinize sağlık hocam...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1.Ünite özeti 2016/2017 TeogHoca 14 2,907 26-12-2016, Saat: 22:17
Son Yorum: Alex Felix

Hızlı Menü: