Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEOG SINAVINA EN YAKIN SORULAR
(26-11-2015, Saat: 19:59)defiant Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yukardaki soru karşılaştırmaları herşeyi ortaya koyuyor harikasınız söylenecek söz yok bunun üzerine.
Teog Hoca ve ekibini tebrik ediyorum başarılar
TEŞEKKÜRLER
HOCAM

Ara
<<< Upturn 05>>> denemesi explorer hocamın hazırladığı...

Ayfer : .............................
Banu : We usually fry or bake it. We sometimes grill it, too.
A) Which snacks do you like most?
B) Do you like fish and chips?
C) How do you usually cook fish?
D) When do you usually eat fish?

Ayfer ve Banu isimleri Diana ve Cem olarak değişmiş. Geri kalanı kelimesi kelimesine aynı soru ve cevap... OOOWWWW
Ara
Sizinle bu yola basladigim ve güvendigim icin çok sansliyim
Sagolun varolun
Ara
Allah herkesden razı olsun.
Bu arada however sorusunu tek bilen kaynak burası oldu.
Tebrikler.
www.eltarena.com
"İngilizce Öğretmenleri Paylaşım Noktası"
Ara
Smile harikasınız..,tekrar teşekkür ederim.
Ara
Hersey için cok teşekkürler
Ara
Arkadaşlar hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Denemeleriniz tek kelimeyle harikaydı. Sayenizde son gün üzerinde yoğunlaştığım 'however' sorusu öğrencilerime bir soru kazandırdı. İyi ki varsınız.
Ara
(26-11-2015, Saat: 19:01)TeogHoca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: DEVAMI GELECEK...
Şimdi yorum zamanı

Öğrencilerimin kilit soruları yapmasına vesile olan tüm çalışmalarınıza,emek veren arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Son dakikada son dokunuşlar 2.deneme sınavı,ve arkadaşlarımın paylaştığı her paylaşım çok şey kattı.19_20 öğrencim full çekti.Daha ne diyeyim Shy.Emeğinize Sağlık.....
Ara
Herkesin ellerine, emeklerine sağlık. Çok güzel sonuçlar aldık. Sınavda 7-8 soruyu tam anlamıyla yakaladık diyebilirim. Bundan sonra darısı 2. döneme inşallah. Başta site kurucuları TeogHoca ve Bozturk olmak üzere emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Bu arada şükürler olsun müfredat dışı, kitap dışı soru gelmedi. Sınavı da çok kolay bulmadım açıkçası. bence 3 soru eleyiciydi. Alnımızın akıyla atlattık çok şükür..
Ara
çok teşekkürler tekrar emeğinize sağlık
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi