Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEOG SINAVINA EN YAKIN SORULAR
herkese emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. okulumuzda iki öğretmen de yeniyiz öğrenci grubu olarak ortalamanın altında bir gruba sahibiz beklediğim şekilde öğrenciler soruları çözdü. 1 tane 20 yapan öğrencimiz var şükür. bu da sizin sayenizdedir.
Ara
tek kelimeyle EXCELLENT, emeklerinize sağlık
Ara
Emeğinize sağlık Teog Hoca ekibi. Congratulations!
Ara
Golden denemeler ve Türkiye denemelerindeki seçkin sorularınızla bana nokta atışı yapma fırsatı verdiniz. Sayenizde zamanı fazlasıyla etkili kullanabildim, hamdolsun. Güvenimi boşa çıkarmadınız, yarı yolda bırakmadınız. Sonsuz teşekkür ediyorum tüm ekip üyelerine...
Ara
Ekibi canı gönülden tebrik ediyorum. Çok güzel bir iş çıkarttınız. Benzer soru sayısı çok fazla. İkinci sınav için iyi bir moral olduğunu düşünüyorum.
Ara
Thumbs Up 
Emeklerinize sağlık, iki yıldır Teog Hoca ve ekibinin hazırlamış olduğu denemeleri kullanıyorum ve çok da kaliteli, özgün sorular çözme fırsatı yakaladık sayelerinde.Her şey için teşekkürler. 2. teog için şimdiden vira Bismillah.
Ara
Herkesin emeğine sağlık. Öğrencilerime bol bol buradaki denemeleri çözdürdüm. Sınavdan çıkınca birçok öğrencimin bana kurduğu şu cümle başarınızı yeterince açıklıyor: "Hocam, sorular sınıfta çözdüğümüz denemelere ne kadar da çok benziyordu." Emeği geçen herkesin sonuna kadar iftihar etmeye hakkı var Smile
Ara
Çok teşekkür ederiz hocam emeklerinize sağlık gerçekten bire bir aynı sorular ve çocuklarımız hepsini doğru cevaplandirdilar sağolasiniz hocalarim
Ara
hcm linki göremiyorum yine özürdilerim
Ara
BEN DE YÜREKTEN TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM,EMEĞİNİZE SAĞLIK!...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi