Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEOG SINAVINA EN YAKIN SORULAR
Emegi gecen herkesi cani gonulden kutluyorum...
Ara
bu sitede paylaşımda bulunan tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ederim.2. sınavda da aynı başarıyı yakalama dileğiyle herkese başarılar diliyorum.
Ara
Zor bir okulda görev yapıyorum, burada çocuklarımın evlerinde internet yok, doğalgaz yok, çok sık elektrik kesintileri yaşanıyor, kar-çamur uzun yolları yürüyor yavruların. Bu zorlu mücadelede merkezdeki öğrencilere karşı 1-0 geriden geldik daima. İngilizce sevmiyorlardı, başarısız olma düşüncesi onları bu derse ilgisiz kılıyordu. Geçen yıl ortalamamız 37 küsürdü. Bu yıl kesin olmayan hesaplamalara göre ortalamamız 50-55 civarında. Buraya gelmemize destek olan bu siteyi bize sunan, çalışmalarını bizlerle paylaşan kıymetli meslektaşlarım hepinize çocuklarım adına çok teşekkür ederim. Gönül isterdi ki ortalamamız 80 olsun 90 olsun ama buna da şükür. Sizleri ilgiyle takip ediyorum, esen kalın.
Ara
Sitede emeği geçen başta TEOG HOCA olmak üzere ismini sayamadığım paylaşımından yararlandığım herkese çok teşekkür ediyorum.Hakkınızı helal edin.
Bizim okulda 175 öğrenci var.Her türlü öğrenci profili mevcut.Ortalamamız 12.71
Ara
kelimeler kifayetsiz, her bir arkadaşın emeğine sağlık sayenizde hem bizlerin hem öğrencilerimizin yüzleri gülüyor Allah gönlünüze göre versin inşallah
Ara
çok teşekkürler
Ara
emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.Sorularınız gerçekten çok faydalı oldu.
Ara
Emegi gecen herkese ben ve sinifim tesekkurlerimizi sunuyoruz.
Ara
EMEĞİNİZE VE ELİNİZE SAĞLIK.... GEÇEN SENEYE ORANLA ORTALAMAMIZ YÜKSELDİ...ÇOK ÇOK İYİ OLMASA DA BU BİR BAŞLANGIÇ OLDU...DAHA İYİSİ İNŞALLAH 2. TEOG SINAVINA...SİZLERE VE BİZLERE ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN...
Ara
tebrikler gerçekten çok faydalı oluyorsunuz ..

denemelerde cevap anahtarınızı öğretmenlere mi gönderiyorsunuz sadece bunu daha önce belirtmiştim ama cevap alamadım
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi