Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEOG SINAVINA EN YAKIN SORULAR
Bu forumda yayınlanan denemelerde ikiz soruların çokluğu bu denemeleri kullanan tüm arkadaşlar gibi benim okulumun da netlerini yükseltti .. Emeği geçen herkese teşekkürler.. Bence bu forumu bir adım öne çıkaran paylaşımlar denemelerin kalitesi kadar Fatih4343 hocamın paylaştığı akıllı tahta sunumları oldu. O sunumlarla ders işleyince öğrencilerin motivasyonu ve derse katılım isteği inanılmaz arttı..benim hatırladığım kadarıyla bu seferki TEOG sınavı sadece müfredatta sorumlu tutulduğumuz kazanımları içermesi açısından en başarılı olanıydı, ders işleyişi interaktif yolla keyifli olunca daha önce hiç varlık göstermeyen öğrencilerimden 16-17 nete kadar çıkanlar oldu.
Öğrencilerim ve kendi adıma emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ...
Ara
HerkesiN emeğine sağlık tesekkurler
Ara
(02-12-2015, Saat: 12:17)Black37 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu forumda yayınlanan denemelerde ikiz soruların çokluğu bu denemeleri kullanan tüm arkadaşlar gibi benim okulumun da netlerini yükseltti .. Emeği geçen herkese teşekkürler.. Bence bu forumu bir adım öne çıkaran paylaşımlar denemelerin kalitesi kadar Fatih4343 hocamın paylaştığı akıllı tahta sunumları oldu. O sunumlarla ders işleyince öğrencilerin motivasyonu ve derse katılım isteği inanılmaz arttı..benim hatırladığım kadarıyla bu seferki TEOG sınavı sadece müfredatta sorumlu tutulduğumuz kazanımları içermesi açısından en başarılı olanıydı, ders işleyişi interaktif yolla keyifli olunca daha önce hiç varlık göstermeyen öğrencilerimden 16-17 nete kadar çıkanlar oldu.

GERÇEKTEN FATİH HOCAM ÇOK EMEK VERDİ.
ÜNİTELERE GEÇİLMEDEN BİR SONRAKİ ÜNİTE SUNUMLARINI HAZIRLAYARAK PAYLAŞTI
KARDEŞİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
EKİBİMİZ ÇOK İYİ
SİZLERLE AYNI PLATFORMDA SİZLERİ TANIMADAN SİZLERLE YÜREĞİMİN ATMASININ HEYECANINI VE GURURUNU HER GÜN DAHA FAZLA YAŞAMAK NE GÜZEL.
your SENİN
your SİZİN

Ara
(04-12-2015, Saat: 23:56)TeogHoca Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-12-2015, Saat: 12:17)Black37 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu forumda yayınlanan denemelerde ikiz soruların çokluğu bu denemeleri kullanan tüm arkadaşlar gibi benim okulumun da netlerini yükseltti .. Emeği geçen herkese teşekkürler.. Bence bu forumu bir adım öne çıkaran paylaşımlar denemelerin kalitesi kadar Fatih4343 hocamın paylaştığı akıllı tahta sunumları oldu. O sunumlarla ders işleyince öğrencilerin motivasyonu ve derse katılım isteği inanılmaz arttı..benim hatırladığım kadarıyla bu seferki TEOG sınavı sadece müfredatta sorumlu tutulduğumuz kazanımları içermesi açısından en başarılı olanıydı, ders işleyişi interaktif yolla keyifli olunca daha önce hiç varlık göstermeyen öğrencilerimden 16-17 nete kadar çıkanlar oldu.

GERÇEKTEN FATİH HOCAM ÇOK EMEK VERDİ.
ÜNİTELERE GEÇİLMEDEN BİR SONRAKİ ÜNİTE SUNUMLARINI HAZIRLAYARAK PAYLAŞTI
KARDEŞİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
EKİBİMİZ ÇOK İYİ
SİZLERLE AYNI PLATFORMDA SİZLERİ TANIMADAN SİZLERLE YÜREĞİMİN ATMASININ HEYECANINI VE GURURUNU HER GÜN DAHA FAZLA YAŞAMAK NE GÜZEL.
your SENİN
your SİZİN
Birlerine faydamız dokunduysa ne güzel 4. ünite normalde hazırdı ama bir bölümde karışıklık olmuş şuan bilgisayarımla ilgili problemim var yarın düzenleyip atmaya çalışırım. 
Ara
DONT BE MODEST... Smile YOU ARE THE BEST AND EXPERIENCED....
Ara
emeğe sağlık
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi