Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6. Ünite Superlatives???
Question 
Merhabalar
6. ünitede superlatives verdiniz mi, verilecek mi? ben kitapta bulamadım??

bir de Present perfect ile alakalı ne yaptınız? ben sadece "have you ever" kalıbını verdim (ki kitapta 57.sayfada geçiyodu bi tek) ama bazı kaynaklarda bildiğin present perfect var, superlatives var, çözemedim...

bi akıl lütfen Smile
Ara
(15-02-2016, Saat: 17:03)emrekrbck Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar
6. ünitede superlatives verdiniz mi, verilecek mi? ben kitapta bulamadım??

bir de Present perfect ile alakalı ne yaptınız? ben sadece "have you ever" kalıbını verdim (ki kitapta 57.sayfada geçiyodu bi tek) ama bazı kaynaklarda bildiğin present perfect var, superlatives var, çözemedim...

bi akıl lütfen Smile

Ben süperlative leri verdim Present Perfect'i de tamamen vermeyi düşünüyorum "just, already ,been to, gone to, e.t.c  ancak sınavda sadece kitap içeriği kadar sorumlu olacaklar
Ara
7.ünitede superlative + ever (perfect) yüzeysel vermeniz yeterli olacaktır. Ben öyle yaptım

Ara
(15-02-2016, Saat: 22:04)TeogHoca Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 7.ünitede superlative + ever (perfect) yüzeysel vermeniz yeterli olacaktır. Ben öyle yaptım

hocam superlative kitabın neresinde var? ben mi atladım? kitapta olmayan şeyi vermek doğru mu?
Ara
(16-02-2016, Saat: 01:30)emrekrbck Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Student's Book, 97.sayfadaki Recordings 21,22'de superlative cümleler var. 98'de de Recording 23'te superlative+I've ever..kalıbı kullanılmış.6.Ünitede ise sayfa 57'de 4.Alıştırma 1.soruda Have you tried...sorusu yer alıyor. Sayfa 37'de de "He has gone out" cümlesi vardı. Yüzeysel geçilmiş.Kazanımlarda da P.Perfect'in adı yok! Hepimize kolay gelsinSmile
(15-02-2016, Saat: 22:04) pid=\6051' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:7.ünitede superlative + ever (perfect) yüzeysel vermeniz yeterli olacaktır. Ben öyle yaptım

hocam superlative kitabın neresinde var? ben mi atladım? kitapta olmayan şeyi vermek doğru mu?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  9. Ünite TEOG Sınavına Dahil mi? Bozturk 5 3,626 13-12-2016, Saat: 21:24
Son Yorum: hsnkplt

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi