Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
teog için önerebileceğiniz kaynak?
merhaba arkadaşlar teog için önerebileceğiniz çok memnun kaldım diyebileceğiniz bir çalışma kitabı var mı bazı öğrencilerin soru olarak getirdiği kaynaklar pek hoşuma gitmedi açıkçası sırf soru sayısı çok olsun diye sorulmuş gibi geldi bana.Sorular ve cevaplar arasında pek anlam bütünlüğü yok ya da bilgileri yarıda bırakmış gibi öğrencilerin de kafası karışıyor.Üniteler çabuk bitecek gibi ve artık test ya da okuma parçaları üzerinden gitmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Ara
(16-02-2016, Saat: 00:25)lgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar teog için önerebileceğiniz çok memnun kaldım diyebileceğiniz bir çalışma kitabı var mı bazı öğrencilerin soru olarak getirdiği kaynaklar pek hoşuma gitmedi açıkçası sırf soru sayısı çok olsun diye sorulmuş gibi geldi bana.Sorular ve cevaplar arasında pek anlam bütünlüğü yok ya da bilgileri yarıda bırakmış gibi öğrencilerin de kafası karışıyor.Üniteler çabuk bitecek gibi ve artık test ya da okuma parçaları üzerinden gitmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

55 adet GOLDEN1 ve GOLDEN2 DENEMEsetimiz mevcut.
Toplam 1100 soru ve1/8 arası üniteleri kapsamaktadır
iletişim için goldendeneme@gmail.com

Ara
Golden I ve II gerçek anlamda profesyonel bir çalışma. Teog bee, basılı olarak en nitelikli deneme seti oldu. Efsane hocalardan tuğum ve ezel parmağı var.
Başarılar.
www.eltarena.com
"İngilizce Öğretmenleri Paylaşım Noktası"
Ara
TEOG BEE zaten alınması gereken bir kaynak
TEOG BEE yi de ekleyince 1500 soru.

Ara
More&more
Ara
(16-02-2016, Saat: 00:25)lgn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba arkadaşlar teog için önerebileceğiniz çok memnun kaldım diyebileceğiniz bir çalışma kitabı var mı bazı öğrencilerin soru olarak getirdiği kaynaklar pek hoşuma gitmedi açıkçası sırf soru sayısı çok olsun diye sorulmuş gibi geldi bana.Sorular ve cevaplar arasında pek anlam bütünlüğü yok ya da bilgileri yarıda bırakmış gibi öğrencilerin de kafası karışıyor.Üniteler çabuk bitecek gibi ve artık test ya da okuma parçaları üzerinden gitmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

fdd ve karekök kaynakları çok güzel ingilizce için more ve marathon kaynakları çok güzel
Ara
Sait ve Fatma hocaların more fame kitabını ben de öneriyorum.
Youringilizcedeki kaynaklar da eşsiz, özellikle bozkurt hocamın worksheetleri özenli hazırlanmış.
Ama Golden yoksa öğrenci bence eksik kalmıştır.
www.eltarena.com
"İngilizce Öğretmenleri Paylaşım Noktası"
Ara
Sitemize ait olan golden series 1 ve 2 denemelerini birlestirmeyi yani toplam 50 ye yakin denemeyi genel deneme haline getirmeyi planliyoruz. Cok guzel bir tekrar denemesi olacak. 50 deneme fena olmaz son 1 ay icin.

Facebook Sayfamız ----> http://on.fb.me/1Lqjdj2
Facebook Grubumuz -----> http://on.fb.me/1Mtz6uE
Facebook Profilimiz ----> http://on.fb.me/1NoQFLa

Teşekkür ederim yanıtlarınız için öğrenci durumunu da düşünürek konular bittiğinde söylediğiniz kaynaklar üzerinde düşünücem
Ara
More and more mavisi pembesi ve sarısı gerçekten çok iyi teog için de çok uygun tabi ki golden deneme setinden sonra gelirSmile)
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  9. Ünite TEOG Sınavına Dahil mi? Bozturk 5 3,579 13-12-2016, Saat: 21:24
Son Yorum: hsnkplt
  clues and predictions for teog ufuk eylül 0 1,071 22-04-2016, Saat: 00:26
Son Yorum: ufuk eylül
  tum teog özetleri ayşe tuba 0 1,120 01-04-2016, Saat: 09:13
Son Yorum: ayşe tuba
  Ders İşleme Önerileri-TEOG Sınavı Tavsiyeleri bydogan20 11 6,928 28-03-2016, Saat: 15:58
Son Yorum: ayşe tuba
  teog için eş-yakın-zıt anlamlı kelimeler hdinc 6 3,904 21-03-2016, Saat: 02:41
Son Yorum: lecturer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi