Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2016-2017 8. sınıf ders kitabı?
arkadaşlar merhaba, hepinize iyi çalışmalar. gelecek yıl 8. sınıflarda hangi kitap okutulacağına dair bir bilgisi olan var mı? biliyorsunuz 7 lerde kitap rezalet içerik sıfır üniteye başlıyorsun 2 soru hemen altında bir sayfalık kocaman bir afiş ya da resim sonra bir dinleme metni diğer sayfa metinle ilgili 4-5 tane true false cümlesi hoooop bir bakıyorsun ünite bitmiş. kaynak kitap kullanımı da yasak olduğundan kitapta sona yaklaştık. konular bitince ön bilgi olarak 8. sınıfın ilk 3 üniteyi vermek istiyorum. siz ne dersiniz bu hususta?
Ara
şahsen ben de aynı durumdayım hocam, 8. ünitem bitmek üzere ve ne yapsam diye düşünüyorum. ama şahsi düşüncem 8.sınıf ile ilgili bir şey vermeyin çünkü yaz tatiline girince hepsi unutulacak, gelecek sene bi daha anlatmak zorunda kalacaksınız, nefesinize yazık...
Ara
(30-03-2016, Saat: 17:56)bydogan20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar merhaba, hepinize iyi çalışmalar. gelecek yıl 8. sınıflarda hangi kitap okutulacağına dair bir bilgisi olan var mı? biliyorsunuz 7 lerde kitap rezalet içerik sıfır üniteye başlıyorsun 2 soru hemen altında bir sayfalık  kocaman bir afiş ya da resim sonra bir dinleme metni diğer sayfa metinle ilgili 4-5 tane true false cümlesi  hoooop bir bakıyorsun ünite bitmiş. kaynak kitap kullanımı da yasak olduğundan kitapta  sona yaklaştık.  konular bitince ön bilgi olarak 8. sınıfın ilk 3 üniteyi vermek istiyorum. siz ne dersiniz bu hususta?

Henüz hangi kitap okutulacağı belli değil. Aday kitaplar aşağıdaki bağlantıda.

Kod:
http://youringilizce.com/showthread.php?tid=512
Ara
cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. bu seneki 8. sınıf kitabı çalıştığım tüm zamanlardaki en iyi kitap umarım değişmez.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ders İşleme Önerileri-TEOG Sınavı Tavsiyeleri bydogan20 11 3,648 28-03-2016, Saat: 15:58
Son Yorum: ayşe tuba

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi