Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çok net yaptıran hocalarimiz motivasyon tekniklerinizi paylaşır misiniz
Klasik parça çözümleyip test çözme tarzının dışında neler yaptınız test cozmeyelim artik diyen öğrencilerimizi nasıl motive ettiniz görüşleriniz için şimdiden tesekkurler
Ara
sınıfı 3 gruba ayırdım bilgi yarışması yapım projeksiyon ile gösterim yaptım kaybeden 2 grup 1.gruba petito halley çokonat ismarladı en son hafta ödül kornetti grubların seviyesi aynı olmalı, grubta bulunana her üye mutlak 1 soruyu cevaplamalı eğlenceli oluyor
Ara
Tesekkurler
Ara
Bu site aracılığıyla Golden Tests, TEOG BEE Tests, Vocabulary Quiz ve Ünite Özet; ödevlerini düzenli yapan, önce bitiren öğrencilerin adlarını, CONGRATULATIONS ve I'M PROUD OF panolarına yazdım, velilerine teşekkür msj.ları yolladım. Farkedildiklerini görünce ilgileri uyandı ve hevesle çalıştılar. 58 öğrenciden 32'si soruları tam yanıtladılar.

youringilizce.com' un özverili paylaşımları, işimi son derece kolaylaştırdı. Emeği geçen genç arkadaşlarıma yürekten teşekkürler. Hakkınızı ödeyemem. Yolunuz açık olsun.
Ara
en büyük motivasyon bu siteden edindiğim evraklar ve Golden denemeler oldu....yine de öğrencilerin hevesli olmasının ve size inanmalarının büyük etkisi var..ben buradan site yöneticisi başta olmak üzere katkıda bulunan tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim...
Ara
Öğrencilerin istekli olması ve verilen her şeyi yerine getirmeleri son derece önemli. Ders kitabı ve çalışma kitabını harfiyen yaptırdım. Bunun yanında kaynaklar çok işe yaradı.
çok soru çözdük.
47 öğrencimden 21 i full ve ortalama: 88,51.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi