Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 6 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unit 1 expressions worksheet
Thumbs Up 
Geçen sene hazırlamış olduğum 1. ünite expressions çalışma kağıdını güncelledim ve yeniden ekledim. Herkese yeni eğitim öğretim yılında başarılar. Umarım işinize yarar....

Ek Dosyalar
.pdf   unit 1 expressions.pdf (Dosya Boyutu: 266.58 KB / İndirme Sayısı: 3,656)
Ara
eyvallah hocam harika olmuş... hızınıza da maşallah Smile
Ara
ellerine sağlık hocam
Ara
(12-07-2015, Saat: 01:58)ozy_elf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:    Sevgili hocalarım. İlk ünitenin expression çalışma kağıdını hazırladım. Bir sonraki aşamada bir kaç örnek soru hazırlayıp eklemeye çalışacağım. Öğrencilerinizin anlayacağı basit bir dille anlatmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Eleştirilerinizi de bekliyorum. Söylenenleri dikkate alarak devam etmeye çalışacağım.  İşinize yaraması dileğiyle...

Bu arada kitaba yüzde yüz bağlı kalmamaya çalıştım. Bu konuda düşüncenizi merak ediyorum.

teşekkürler emeğinize sağlık
Ara
teşekkürler hocam Smile
Ara
Thumbs Up 
ellerinize sağlık (y)
Ara
çalişmalarınız için gerçekten teşekkürler
Ara
çok güzel hocam.thanks.
Ara
(12-07-2015, Saat: 01:58)ozy_elf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:    Sevgili hocalarım. İlk ünitenin expression çalışma kağıdını hazırladım. Bir sonraki aşamada bir kaç örnek soru hazırlayıp eklemeye çalışacağım. Öğrencilerinizin anlayacağı basit bir dille anlatmaya çalıştım. Umarım beğenirsiniz. Eleştirilerinizi de bekliyorum. Söylenenleri dikkate alarak devam etmeye çalışacağım.  İşinize yaraması dileğiyle...

Bu arada kitaba yüzde yüz bağlı kalmamaya çalıştım. Bu konuda düşüncenizi merak ediyorum.

hazırlanışı güzel pourpoint olsaydı daha güzel olurdu  bunu eleştime babından söylemiyorum işimizi daha kolaylaştırma bakımından bunu yazarken özür diliyorum çalışmanıza saygısızlık etmiyorum
Ara
(13-08-2015, Saat: 16:33)davut ülker Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

hazırlanışı güzel pourpoint olsaydı daha güzel olurdu  bunu eleştime babından söylemiyorum işimizi daha kolaylaştırma bakımından bunu yazarken özür diliyorum çalışmanıza saygısızlık etmiyorum

size katılıyorum hocm sunum şeklinde hazırlanan çalışmalar sınıfta daha işe yarar. bu anlamda yeni bir kategori açalım ve buraya sadece sunum dosyalarını ekleylim. unutmayın kendi siteniz. elbette eleştreceksiniz. elbette eksik yönlerimizi bulmamız konusunda yardımcı olacaksınız.Teşekkürler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EXPRESSIONS OUIZ UNIT 1 (by TeogHoca) TeogHoca 23 12,067 31-10-2016, Saat: 22:42
Son Yorum: haticeing

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi